Кількість загиблих від COVID-19 удвічі більше, ніж зареєстровано офіційно – IHME

Пaндeмія COVID-19 спричинилa мaйжe 6,9 мільйoнa смeртeй у всьoму світі, щo удвічі більшe, ніж oфіційнo зaфіксoвaнo. Тaку інфoрмaцію отримали згідно з підрахунками нового аналізу Інституту метрик та оцінки привет'я (IHME) Університету Вашингтона, пише УНН з посиланням возьми Reuters.

Вчені заявляють, що (роковой) исход залишається незафіксованою, оскільки більшість країн реєструють лише випадки, що трапляються в лікарнях ли пацієнтів із підтвердженою інфекцією.

Зафіксована смертність від COVID-19 пов’язана з рівнем тестування в країні, зазначила IHME.

“Якщо ви приставки не- будете проводити багато тестів ви, швидше из-за все, пропустите смертність від COVID”, — сказав Крістофер Мюррей, (директриса) Інституту метрик та оцінки стану привет’я.

IHME підрахував загальну кількість смертей від COVID-19 шляхом порівняння передбачуваних смертей від усіх причин получи и распишись основі допандемічних тенденцій та фактичної кількості всіх смертей, спричинених під время пандемії.

У Сполучених Штатах, следовать результатами аналізу, смертність від COVID-19 становила понад 905 000. После офіційними даними американських Центрів з контролю та профілактики захворювань у середу було зафіксовано 575 491 четкер внаслідок коронавірусу.

Звіт включає лише танатология, спричинену безпосередньо вірусом, а безграмотный смерть, спричинену порушенням пандемії в системах охорони привет’я та громадах.

IHME — це незалежна організація з досліджень охорони привет’я, яка забезпечує порівняльне вимірювання проблем зі здравствуй’ям у світі і в минулому цитувалась Білим домом, а її звіти уважно спостерігали представники органів охорони здравствуй’я.