В Україні вже 2,03 млн випадків COVID-19, за добу — 5 062

Дeржкoмісія з питaнь тexнoгeннo-eкoлoгічнoї бeзпeки тa нaдзвичaйниx ситуaцій вирішилa з 26 квітня вивeсти Львівську oблaсть з "чeрвoнoї" зoни eпідeмічнoї нeбeзпeки та застосувати протиепідемічні заходи, передбачені для того жовтого рівня.

Про це возьми своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету Міністрів Олеся Немчінов, передає УНН.

“… Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Следовать результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 26 квітня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 сверху території Львівської області, та застосувати получи и распишись території Львівської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені во (избежание жовтого рівня епідемічної небезпеки”, — зазначив Немчінов.

Из-за інформацією заступника міністра охорони здравствуй’я — головного санітарного лікаря Віктора Пшечка, на Львівщині спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення коронавірусної хвороби, тому є всі передумови знизити з червоного рівня епідемічної небезпеки до самого жовтого.

“Всі 5 показників, следовать якими проводиться моніторинг, відповідають тим показникам, які зазначені в постанові Кабінету Міністрів. Бачимо гниение захворюваності за останній тиждень для мінус 27 %, а за останні три тижні захворюваність зменшилась у двуха рази. Така сама ситуація і з госпіталізацією. Следовать останній тиждень мінус 20%, а вслед останні три тижні кількість госпіталізацій зменшилась у 2 рази”, — повідомив Ляшко. Він додав, що в регіоні спостерігається стабілізація захворюваності для грип та ГРВІ.

Відповідно давно результатів засідання Комісії, було вирішено скасувати з 00 годик. 00 хв. 26 квітня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Львівській області.