Як облаштувати невелику кухню

Найбільше часу господиня проводить у кухні. Це зручне місце для затишних розмов з кавою вранці, тут збираються усі члени родини за вечерею і спілкуються, обмінюючись враженнями за день. Щоб кожному було зручно, треба продумати обладнання і розташування меблів. Особливо це важливо для невеликого за розміром приміщення.

Модульні кухні

Як облаштувати невелику кухню

Замовити потрібний гарнітур можна у мережі магазинів «Файні меблі». Модульні кухні у Львові можна роздивитися в торговому павільйоні. Тут представлені товари різних виробників за привабливими цінами. Для невеликих кухонь потрібно ретельно вимірювати площу, щоб можна було розташувати всі необхідні меблі. Модульний гарнітур дає можливість придбати тільки ті модулі, які потрібні замовнику. Основні переваги таких наборів – це проста конструкція і стандартний зразок, за яким виготовлені все деталі. Можна зробити вибір на користь кутової або прямої конструкції: розрахувати розмір і визначитись із замовленням допоможуть продавці-консультанти.

Як візуально збільшити простір маленької кухні

Дизайнери радять у невеликих приміщеннях використовувати світлі відтінки меблів та шпалер. Стіна з вертикальним візерунком буде здаватися вищою, а для стелі краще використовувати глянцеве полотно. Обираючи меблі та аксесуари, варто відмовитись від великих конструкцій. Але і надлишок маленьких деталей буде зайвим. Найкращий варіант – меблі середнього розміру, невелика люстра, спокійні кольори, напівпрозорі фіранки та декілька продуманих прикрас.

Кутовий гарнітур

Колір меблів має бути на один-два відтінки темніший за базовий колір стін. Речі, які дуже рідко бувають у використанні, потрібно розташувати біля стелі. Для цього підходять вузькі високі шафи, пенали. Дверцята у шафах можна замінити на жалюзі. Кутовий гарнітур доцільно розміщувати на невеликому просторі. Це дає змогу заощадити місце для обідньої зони, в яку входять стіл, декілька стільців або міні-диван. У куті можна встановити мийку, холодильник або робочу поверхню.

Прямий гарнітур

Це найпоширеніший варіант меблів для кухні, який підходить практично для будь-якого приміщення. У міні-варіанті він складається з мийки, робочої поверхні, декількох шаф або пеналів. Зекономлять місце настінні шафки до стелі. На верхніх полицях можна розставити посуд, яким рідко користуються (святкові сервізи, набори для пікніка, посуд для консервування тощо).