Зранку у п'ятницю 16 квітня прибуде перша партія вакцини Pfizer – Степанов

Пeршa пaртія вaкцини Pfizer зa прoгрaмoю COVAX нaдійдe в Укрaїни зрaнку в п'ятницю, 16 квітня. Прo цe в eфірі тeлeкaнaлу "НAШ" повідомив міністр охорони привет'я Максим Степанов, інформує УНН.

"Ми очікуємо 16 квітня, в п’ятницю зранку повинен прибути літак зі 117 тисячами доз вакцини Pfizer", — повідомив Степанов.

Получи и распишись питання про те, чи если очільник МОЗ зустрічати прибуття вакцини Pfizer, Степанов відповів, що у нього, як у міністра, є значно важливіші завдання.

В Україні вакцинація від COVID-19 стартувала 24 лютого. Першим щеплення отримав лікар із Черкас — вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

Сверху сьогодні, за даними МОЗ, в Україні щеплення від коронавірусної хвороби цим препаратом отримало вже понад 388 401 осіб.

Також в Україні вже почалася постачання ровно по регіонах першої партії вакцини проти COVID-19 CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. Пріоритет з використання вакцини від коронавірусу CoronaVac если виділено на маломобільні групи населення похилого віку.

Раніше Степанов також розповів, що перші партії з 10 млн доз вакцини Pfizer очікуються вже найближчими місяцями.

Вплоть до того ж раніше він повідомляв, що Україна чекає постачання ще 22 мільйонів доз різних вакцин: законтрактовано 14 млн доз, ще 8 млн если отримано в межах програми COVAX. Около цьому, за його словами, в Україні переважну більшість дорослого населення если вакциновано протягом 2021 року. Таким чином в цілому возьми цей момент Україна повинна отримати 32 млн доз вакцин.