Ефективність щеплення вакцини Pfizer становить понад 91% через шість місяців – дослідження

Вaкцинa прoти кoрoнaвірусу від кoмпaній Pfizer і BioNTech зaлишaється висoкoeфeктивнoю чeрeз шість місяців після щeплeння. Прo цe свідчaть нoві результати дослідження, оприлюднені получи и распишись сайті компанії, передає УНН.

"Вакцина проти COVID-19, BNT162b2, була ефективна проти COVID-19 держи 91,3%, при вимірюванні від семи днів накануне шести місяців після отримання другої дози", – йдеться в прес-релізі компанії.

Відзначається близ цьому, що для США показник ефективності склав 92,6%. Всього в випробуванні брало предел 46 307 осіб.

"Ці дані підтверджують сприятливий профіль ефективності та безпеки нашої вакцини і дозволяють нам подати заявку получи и распишись отримання ліцензії на біологічний изделие FDA у США", – заявив чугунок і головний виконавчий директор Pfizer Аля Бурла.

Дослідження проводилося також щодо нового варіанту вірусу B.1.351, який вперше був виявлений в Південній Африці.

"Висока ефективність вакцини, яка спостерігається протягом шести місяців після другої дози і щодо варіанту, поширеного в Південній Африці, дає додаткову впевненість в загальній ефективності нашої вакцини", – додав Бурла.

Напередодні в компанії Pfizer, яка виробляє вакцину від коронавірусу, заявили, що произведение є безпечним і ефективним для людей у віці від 12 перед 15 років.

Раніше дослідження показали, що одна вмазка вакцини від Pfizer или AstraZeneca дає 62% захисту підопічним похилого віку, які мешкають в будинках в (видах людей похилого віку.