Степанов обіцяє нову вакцину від коронавірусу

Міністр oxoрoни здoрoв'я Мaксим Стeпaнoв зaявив, щo Укрaїнa скoрo мoжe уклaсти договір возьми поставку вакцин з США.

Міністр безграмотный став повідомляти подробиці от конфіденційність угоди.

«Єдине, що я можу сказати, — точь в точь в найближчі дні … ви почуєте для відповідне укладання договорів і следовать термінами поставок з певними вакцинами. Що стосується американських вакцин, ми наполегливо це робимо, в тому числі і вслед дипломатичними каналами. З літа минулого року», — розповів Степанов в інтерв'ю Радіо Непосредственность, відповідаючи на питання, чи вів переговори з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Властитель МОЗ додав, що під отрезок времени переговорів у минулому році постачальники пропонували надати вакцину в четвертому кварталі 2021 року, але українська фланг змогла домовитися про більш ранні поставки препарату AstraZeneca і Sinovac.

Степанов далеко не став говорити, про яку американську вакцину мова, уточнивши, що «можемо очікувати шабаш ефективні вакцини, які зареєстровані і в Україні, і в світі».

Нагадаємо, що відставання від плану щодо вакцинації Степанов пояснив організаційними моментами.

Раніше повідомлялося, що правитель України Володимир Зеленський заявив, що висловлювання деяких політиків України отрицательно впливають на поставки вакцини з Індії.