У Харкові – друга смерть дитини від коронавірусу

У двoмісячнoгo нeмoвляти, привeзeнoгo нa лікувaння з Дoнeцькoї oблaсті, виявили СOVID-19. Дитина мала вроджені долина серця.

 

У Харкові померла двомісячна дитина, яку привезли з Бахмута Донецької області. У малюка діагностували коронавірус. Це друга дитяча танатология від СОVID-19, повідомляє місцеве видання Vgorode з посиланням возьми Харківський обласний лабораторний фокус.

 

"Дитина двох місяців з міста Артемовск Донецької області мала супутню патологію – вроджену ваду серця, знаходилася в нашій області держи стаціонарному лікуванні", – повідомили у відомстві.

 

Перша потерпевшая коронавірусу – 11-річний оголец з Нововодолазького району. Дитина знаходилася в реанімації две тижні. Вона була вражена герпесвірусом.

 

Всього в березні в регіоні заразилися коронавірусом 1 334 дитини. Серед захворілих – троє новонароджених, у яких були інфіковані матері.

 

Напередодні ми писали, що в Харкові померла восьмимісячна дівчинка. Вона померла при помощи добу після госпіталізації. У дитини були вроджені долина. Чи був у немовляти коронавірус, з'ясовується.