У США розробили "здорову" сіль

Нoвий прoдукт мaє низький вміст нaтрію, прoтe зaбeзпeчує тaкий жe смaк, як звичaйнa куxoннa сіль.

Aмeрикaнськa компанія MicroSalt створила вдосконалену формулу солі, у складі якої бери 50% менше натрію. Результат позиціонується як більш корисний угоду кому) здоров'я, повідомляє The Spoon.

Розробник прагне зменшити кількість споживаної солі і вести краудфандингову кампанію, щоб розширити свою присутність получи ринку.

MicroSalt описує свій фабрикат як "частки, покриті нанорозмірними кристалами солі".

Носій (зазвичай мальтодекстрин) діє як транспортна макромолекула для доставки дрібних кристалів солі. Ці кристали природним чином прикріплюються предварительно носія за допомогою електростатичних сил. Сіль розчиняється майже відразу спустя надзвичайно малий розмір кристалів, проте забезпечує звичний насичений чувство.

Оновлена ​​сіль, приблизно, в 100 разів менша по (по грибы) традиційну і вимагає меншої кількості ради досягнення того ж рівня смаку.

Позитив: microsaltinc.com

Порівняння розміру традиційної солі і MicroSalt

У компанії стверджують, що новий детище має однаковий рівень солоності, порівняно з традиційним, але в його складі сверху 50% менше натрію. У перспективі цей показник планують збільшити поперед 80%.

Підкреслюється, що продукт MicroSalt кращий, ніж аналоги з пониженим вмістом натрію, в такой степени як у них використовується хлорюр калію, який є тією ж сіллю.

Получи и распишись початку квітня стартап зібрав по (по грибы) допомогою краудфандингу понад 380 тисяч доларів. Всього с целью просування на ринку MicroSalt потрібно 750 тисяч доларів.