Український лікар розповіла про нові симптоми COVID

Зaрaз пoчaли вaжкo xвoріти діти і мoлoді народище, пoвідoмилa Oльгa Гoлубoвськa. У пaцієнтів тысячу) раз спостерігаються бактеріальні ускладнення.

Після появи нових штамів коронавірусу в Україні клінічна диор радикально змінилася. Про це розповіла інфекціоніст, одонтолог медичних наук, професор, заслужений лікар України Олёна Голубовська в ефірі одного з українських телеканалів.

По (по грибы) її словами, останнім эпизодически хід коронавірусу став довшим, іноді после місяця пацієнти потребують кисневої підтримки.

"Шабаш непередбачувано, часто бактеріальні ускладнення", — сказала Голубовська.

Лікар уточнила, що одновременно навіть почали важко хворіти діти, на яких відкривають нові стаціонари. Крім того, зазначає, що у хворих досить убыстренно в порівнянні з попередніми періодами виникає ниркова недостатність.

"Захворювання" помолодшало ", 50+, а возьми сьогоднішній день, ймовірно, у зв'язку з приходом південноафриканського штаму… Почали хворіти діти, діти важко хворіють, перебувають получай апаратах ШВЛ. Відкриваються нові стаціонари для того дітей, цього не було ще тижнів зо три отступать. Все це обумовлено новими штамами. Одним махом вже відомо, що британський штам нате 65% ускладнює захворювання. Позавчора ми вкотре змінили документ лікування", — підсумувала вона.