Виявлена несподівана користь від помірного вживання алкоголю

У тoй жe чaс, eкспeрти рaдять людям знaxoдити інші шляxи пользу кого виxoду зі стрeсoвиx ситуaцій, a нe вдaвaтися дo рoзслaблeння зa дoпoмoгoю випивки.

Дoслідники з Гарвардської медичної школи виявили, що щоденне вживання алкоголю в помірних дозах сприятливого позначається сверху здоров'ї людини. Относительно це йдеться у виданні Mail Online.

Зокрема, йдеться относительно те, що алкоголь знижує ризик смерті від захворювань серцево-судинної системи.

Експерти вивчили дані опитування Mass General Brigham Biobank, предел в якому взяли понад 50 тисяч учасників у середньому віці 55 років. Серед них переважали жінки. Споживання алкоголю опитаними було низьке (менше одного напою в тиждень), помірне (від одного перед 14 напоїв на тиждень) і високе (більше 14 напоїв получи и распишись тиждень).

Крім цього, вчені взяли перед уваги наявність у респондентів проблем із серцево-судинною системою.

Виявилося, що з усіх опитаних 752 особи пройшли ПЕТ-сканування, яке діагностує у людей стрес.

Також із всього числа учасників 7 905 мали гострі напади серцево-судинних захворювань, 17% з них перебували в групі з низьким споживанням алкоголю і 13% – у групі з помірним споживанням алкогольних напоїв.

У праздник же час, опитані з помірним споживанням алкоголю мали бери 20% нижчий шанс ризику захворювань зазначеного типу, порівняно з людьми з групи з низьким споживанням алкоголю. Однак у них фіксувалася більш низька активність мозку близ стресових розладах.

"Ми виявили, що активність мозку, пов'язана зі стресом, була вища в непитущих, порівняно з людьми, які пили помірно. Людское) (со)общество, які зловживали алкоголем (більше 14 порцій получи и распишись тиждень), мали найвищий її рівень", – підсумував песенник дослідження доктор Кенечукву Мезуе.

Він стверджує, що помірна кількість алкоголю в організмі людини сприяє розслабленню, зменшенню рівня стресу і таким чином зниженню ризику захворювань серцево-судинної системи.

Однак, експерти застерігають, що алкогольні напої потрібно вживати сурово в помірній кількості і радять знаходити інші шляхи исполнение) виходу зі стресових ситуацій.