ВООЗ схвалила китайську вакцину Sinovac від COVID-19

Всeсвітня oргaнізaція oxoрoни здoрoв’я (ВOOЗ) рeкoмeндувaлa китaйську вaкцину від кoрoнaвірусу Sinovac исполнение) eкстрeнoгo зaстoсувaння в світі, вoнa стaлa сьoмим прeпaрaтoм прoти COVID-19. Прo цe пoвідoмилa у вівтoрoк женевська сердце-квартира ВООЗ, пише УНН з посиланням в лист організації.

“Сьогодні ВООЗ затвердила вакцину Sinovac-CoronaVac від COVID-19 исполнение) використання в надзвичайних ситуаціях, надавши країнам, фінансовим організаціям, агентствам із закупівель і співтовариствам впевненість в тому, що вона відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності і виробництва”, — йдеться в заяві.

ВООЗ рекомендувало вакцину в целях використання за схемою введення двох доз з інтервалом від двох задолго. Ant. с чотирьох тижнів.

“Результати ефективності вакцини показали, що вакцина запобігла симптоматичному захворюванню у 51% вакцинованих і запобігла важкій формі COVID-19 і госпіталізації у 100% досліджуваного населення”, — наголошується в повідомленні.

Також в ВООЗ повідомляють, що дані для імуногенність препарату показують, що вакцина, ймовірно, если мати захисний ефект і у літніх людей.

“Немає підстав вважати, що вакцина має різний профіль безпеки во (избежание літніх і молодих людей”, — кажуть у ВООЗ.

Держи початку травня Всесвітня організація охорони здравствуй’я (ВООЗ) рекомендувала вакцину китайської компанії Sinopharm угоду кому) екстреного застосування проти коронавірусу. Схвалення ВООЗ є обов’язковою умовою интересах потрапляння в список розповсюджуваних путем програму COVAX препаратів, а також про міжнародних закупівель.

До сьогоднішнього дня в списку препаратів ВООЗ, рекомендованих к екстреного застосування проти COVID-19, значилися шість препаратів: вакцина Comirnaty, розроблена спільно компаніями Pfizer з США і BioNTech з Німеччини, засіб компанії Janssen, яка є підрозділом американської Johnson & Johnson, вакцина американської компанії Moderna, а також пара варіанти вакцини британсько-шведської фірми AstraZeneca і Оксфордського університету та вакцина китайської компанії Sinopharm.

COVAX є міжнародним механізмом, запущеним ВООЗ спільно з Глобальним альянсом з вакцин та імунізації і Коаліцією из-за інновації в галузі забезпечення готовності предварительно епідемій. Він підтримує створення виробничих потужностей і выгнать закупівлі. Відповідно до умов програми країни з високим рівнем доходів оплачують придбання вакцин во (избежание бідніших держав. Згідно з планами, в рамках механізму задолго. Ant. с кінця 2021 року мають бути проведені і рівномірно розподілені соответственно всьому світу 2 млрд доз вакцин.